+48 (32) 251-92-25 wilpo@wilpo.pl

INSTALACJE

Poniżej przedstawiamy wykaz podmiotów korzystających z naszych rozwiązań

LABORATORYJNE ANALIZATORY WILPO

JEDNOSTKI STOSUJĄCE ADRESY TYP URZĄDZENIA
„KONSMECH” PPH 05-822 Milanówek, ul. Książenicka 4 L 142
„BEŁCHATÓW” KWB 97-400 Bełchatów, skr. pocztowa 100 L 241 – 2 egz.

„RUDA”

Ruch Bielszowice

KWK 41-711 Ruda Śląska, ul. Halembska 160

L 142

L 241– 2 egz.

„BOGDANKA”        KWK 20-013 Puchaczów L 241
„BOLESŁAW ŚMIAŁY” KWK 43-174 Łaziska G.,  ul. Pstrowskiego 12 L 241 – 2 egz.
„BORYNIA” KWK 44-268 Jastrzębie Zdrój,  ul. Węglowa 4 L 241– 2 egz.

„BOBREK-PIEKARY”

Ruch Bobrek

KWK ul. Konstytucji 76, 41-905 Bytom

L 241

LS 111

„BRZESZCZE”  KWK 43-270 Brzeszcze, ul. Kościuszki 1 L 241
„BUDRYK” KWK 43-178 Ornontowice, ul. Zamkowa 10

L 142

L 241–2 egz.

„ROW”

Ruch ChwaŁowice     

KWK 44-206 Rybnik 6, ul. 1 Maja 26

L 142

L 241 –2 egz.

„EKO Carbo-Julia” Sp. z o.o. 58-304 Wałbrzych, ul. P. Wysockiego 27E L 241

„Energomontaż Północ”

(Port CE Wrocław)

  00-450 Warszawa, ul. Przemysłowa 30 L 241
„GLIWICE” PEC 44-100 Gliwice, ul. Królewskiej Tamy L 142
GWAREX –RYAN Poland Sp. z o.o. 40-952 Katowice, ul. Przemysłowa 10 L 142
„HALDEX”               S.A. 49-951 Katowice, Pl. Grunwaldzki 8/10 L 142
„HALDEX”               CTL 41-208 Sosnowiec, ul. Wojska Polskiego 8 L 241

„RUDA”

Ruch Halemba

KWK 41-706 Ruda Śląska, ul. Kłodnicka 54

L 142

L 241–2 egz.

„JANINA”                                         ZG 32-590 Libiąż, ul. Górnicza 23

L 142

L 241

„ROW”

Ruch Jankowice   

KWK 44-253 Rybnik, ul. Jastrzębska 12

L 142

L 241 –2 egz.

„JAWORZNO II”                              El. 43-603 Jaworzno, ul. Promienna 51 L 132
„JAWORZNO III”                              El. 43-603 Jaworzno, ul. Promienna 51 L 142
„Węglokoks Kraj” (JULIAN) ZWW 41-940 Piekary Śl., ul. Gen.J. Ziętka L 142
„KATOWICKI WĘGIEL” Sp. z o.o. 40-205 Katowice, ul. Ścigały 14

L 142

L 241

„KNURÓW-SZCZYGŁOWICE”

Ruch Knurów                        

KWK 44-190 Knurów, ul. Dworcowa 1

L 142

L 241

KOGENERACJA

EC. Czechnica

S.A.

 

50-220 Wrocław, ul. Łowiecka 24 L 241

KOGENERACJA

EC. Wrocław

S.A. 50-220 Wrocław, ul. Łowiecka 24 L 241 – 2 egz.
KTK Polska Sp. z o.o. 80-819 Gdańsk, ul. Okopowa 7 L 241– 2 egz.
„ŁAGISZA” EL. 42-504 Będzin, ul. Pokoju 14 L 142
„ŁAZISKA” EL. 43-170 Łaziska Górne, ul.Wyzwolenia 30 L 142
„MAKOSZOWY” KWK 41-800 Zabrze ul. Makoszowska 24

L 132

L 241

„ROW”

Ruch MARCEL 

KWK 44-310 Wodzisław Śl., ul. Korfantego 52 L 241 – 3 egz.
MEDEX FHU 42-583 Bobrowniki, ul. Sienkiewicza 126 L 241

„MYSŁOWICE – WESOŁA”      

Ruch Wesoła

KWK 41-408 Mysłowice, ul. Kopalniana 5

L 142

L 241– 2 egz.

„PIAST-ZIEMOWIT”

Ruch PIAST  I                                    

KWK

43-155 Bieruń, ul. Granitowa 16

 

L 142

L 132

„PIAST-ZIEMOWIT”

Ruch PIAST II                                    

KWK 43-225 Wola, ul. Kopalniana 10 L 142

„BOBREK – PIEKARY”

Ruch Piekary

KWK 41-940 Piekary Śląskie, ul. Gen. J. Ziętka 13

L 142

LS 111

L 241

„PNIÓWEK”                                   KWK 43-251 Pawłowice Śl., ul. Krucza 18

L 142

L 241- 2 egz

„POL-CARBON” Sp. z o.o. 42-580 Wojkowice, ul. Morcinka 38 L 241
„POL-HO”                 Sp. z o.o. 44-230 Czerwionka Leszczyny, ul. Przemysłowa 12 L 241
„RCEkoenergia” Sp. z o.o. 43-502 Czechowice Dz., ul. Łukaszewicza 2 L 142

„ROW”

Ruch Rydułtowy     

KWK 44-280 Rydułtowy, ul. Leona 2

L 132

L 142

L 241

„SILESIA”  PG 43-502 Czechowice Dz., ul. Górnicza 60

L 142

L 241

„SOBIANEK” Sp. z o.o. 21-200 Parczew, ul. Polna 70 L 142
„SOBIESKI” ZG 43-600 Jaworzno, ul. Grunwaldzka 37

L 142

L 241 – 2 egz.

„SOŚNICA”

 

KWK 44-103 Gliwice, ul. Błonie 6

L 142

L 241

STALOWA WOLA EL. 37-450 Stalowa Wola, ul. Energetyków 13 L 241

„MURCKI – STASZIC” 

Ruch Staszic    

KWK 40-167 Katowice, ul. Karolinki 1 L 241– 2 egz.

„KNURÓW -SZCZYGŁOWICE”   

Ruch Szczygłowice          

KWK 44-193 Knurów 3, ul. Górnicza 1

L 142 – 2 egz.

L 241

„SYNTHOS DWORY 7                 Sp. z o.o 32-600 Oświęcim, ul. Chemików 1 L 241
„TRANSLIS”                                       PW 42-672 Wieszowa, ul. Wolności 21 L 142
„TURÓW”                                         EL. 59-916 Bogatynia, ul. Mł. Energetyków 12 L 241- 2 egz.
„TURÓW”                                           KWB 59-916 Bogatynia 3 L 241 – 2 egz.
„WIECZOREK”                            KWK 40-432 Katowice, ul. Szopienicka 58

L 142

L 241

„WUJEK”  Ruch Wujek                   KWK 40-598 Katowice, ul. W. Pola 65

L 142

L 241

„PIAST-ZIEMOWIT”                    

Ruch Ziemowit                   

KWK 43-143 Lędziny, ul. Pokoju 4

L 142

L 241– 2 egz.

„ZOFIÓWKA”                                     EC. 44-335 Rybnik, ul. Rybnicka 6c L 132
„ZOFIÓWKA”                                   KWK 44-335 Jastrzębie Zdrój, ul. Rybnicka 1

L 132

L 241 – 2 egz.

„ZOWER”                                           Sp. z o.o 44-230 Czerwionka-Leszczyny, ul. Kolejowa 4 L 241

URZĄDZENIA DO POMIARÓW CIĄGŁYCH

JEDNOSTKI STOSUJĄCE

 

ADRESY

TYP URZĄDZENIA

B.B. – POL

Sp. z o.o.

41-708 Ruda Śląska, ul. Pawła 45

C 532 hc

„BEŁCHATÓW”               

KWB

97-400 Bełchatów, skr. pocztowa 100

C 212 – 5 egz.

C 512 – 4 egz.

“BOBREK – PIEKARY”

Ruch Bobrek

KWK

 

41-905 Bytom, ul. Konstytucji 76

C 431 – 2 egz.

C 112A

C 212

“CENTRUM”

KWK

41-902 Bytom, ul. Łużycka 7

C 132

„BOLESŁAW ŚMIAŁY”               

KWK

43-174 Łaziska G, ul. Świętej Barbary 12

C 411A

C 431

532 hc – 3 egz.

„BRZESZCZE”  

KWK

43-270 Brzeszcze, ul. Kościuszki 1

C 212 – 3 egz.

„BUDRYK”

KWK

43-178 Ornontowice, ul. Zamkowa 10

C 411A – 2 egz.

C 212

C 532hc – 5 egz.

„ROW” Ruch ChwaŁowice           

KWK

44-206 Rybnik 6, ul. 1 Maja 26

C 411A – 2 egz.

C 532hc – 3 egz.

„RUDA” Ruch Halemba

KWK

41-706 Ruda Śląska, ul. Kłodnicka 54

C 411A

„JANINA”

ZG

32-590 Libiąż, ul. Górnicza 23

C 532 hc – 2 egz.

„ROW”

Ruch Jankowice        

KWK

44-253 Rybnik, ul. Jastrzębska 12

C 132 -3 egz.

C 411A

C 532 hc – 3 egz.

„KNURÓW-SZCZYGŁOWICE”

Ruch Knurów

KWK

44-190 Knurów, ul. Dworcowa 1

C 532 hc

„KNURÓW-SZCZYGŁOWICE”

Ruch Szczygłowice

KWK

44-193 Knurów 3, ul. Górnicza 1

C 411A

C 431 – 2 egz.

C 532 hc – 2 egz.

„KONIN”

KWB

62-540 Kleczew, ul. 600-lecia 9

C 212 – 3 egz.,

C 512

„SOŚNICA”

 

KWK

44-103 Gliwice, ul. Błonie 6

C 213

C 411A

C 431 – 2 egz.

C 532 hc– 2 egz.

„MAKOSZOWY”

 

KWK

41-800 Zabrze, ul. Makoszowska 24

C 132

C 431

C 212

C 532 hc

„ROW”

Ruch Marcel                     

KWK

44-310 Radlin, ul. Korfantego 52

C 411A -2 egz.

C 732 – 2egz.

C 532hc

C 132

„MYSŁOWICE-WESOŁA”           

KWK

41-408 Mysłowice, ul. Kopalniana 5

C 132

C 532 hc

„PIAST – ZIEMOWIT”

Ruch Piast II         

KWK

43-225 Wola, ul. Kopalniana 10

C 132 – 4 egz.

„BOBREK-PIEKARY”

Ruch Piekary

KWK

41-940 Piekary Śląskie, ul. Gen. J. Ziętka 13

C 132

C 431- 4 egz.

„PNIÓWEK”

KWK

43-251 Pawłowice Śl., ul. Krucza 18

C 532hc – 2 egz.

„RADLIN”

Koks.

44-310 Radlin, ul. Hutnicza 1

C 132

„ROW” Ruch Rydułtowy

KWK

44-280 Rydułtowy, ul. Leona 2

C 411A

„ SILESIA” 

PG

43-502 Czechowice Dz., ul. Górnicza 60

C 132

„MURCKI-STASZIC”      

Ruch Staszic                

KWK

40-167 Katowice, ul. Karolinki 1

C 112A – 2 egz.

„TURÓW”                                       

KWB

59-916 Bogatynia 3

C 512 – 3 egz.

„TURÓW”

El.

ul. Młodych Energetyków 12

59-916 Bogatynia 3

C 512 – 6 egz.

„WIECZOREK”

KWK

40-432 Katowice, ul. Szopienicka 58

C 212

„WUJEK” Ruch Wujek                    

KWK

40-598 Katowice, ul. W. Pola 65

C 132

C 532hc

„WUJEK”

Ruch Śląsk              

KWK

41-707 Ruda Śląska, ul. Kalinowa 12

C 132 

C 212

C 411A

C 431

„PIAST – ZIEMOWIT”

Ruch Ziemowit

KWK

43-143 Lędziny, ul. Pokoju 4

C 132

C 431– 2 egz.

C 532 hc

„SOBIESKI”                                 

 ZG

43-600 Jaworzno, ul. Grunwaldzka 37

C 532 hc

ZE PAK

 S.A.

52-510 Konin, ul. Kazimierska 45

C 512

ELEKTROWNIA „OPOLE”

S.A.

 

45-920 Opole, ul. Elektrowniana 25

C532hc – 2 egz.

 

ELEKTROWNIA ‘KOZIENICE’

S.A.

26-900 Kozienice 1, Świerże Górne

C532hc – 4 egz.

 

   

L.p

JEDNOSTKI STOSUJĄCE

ADRES

TYP URZĄDZENIA

1.

„MODESTA”

Kop.

Langreo HISZPANIA

WILPO L 131

2.

„BATAN”

Kop.

Mieres HISZPANIA

WILPO L 132

3.

„COROESTI”

ZP.

Petrosani RUMUNIA

WILPO L 132

4.

„COROESTI”

ZP.

Petrosani RUMUNIA

WILPO C 212

5.

„COROESTI”

ZP.

Petrosani RUMUNIA

WILPO C 431

6.

„ČS. ARMADA”

Kop.

735 02 Karvina-Doly CZECHY

WILPO L 142

WILPO L 241

7.

„ČSM”

Kop.

735 34 Stonava CZECHY

WILPO L 132

8.

„DARKOV”

Kop.

zavod 2, Karvina-Doly CZECHY

WILPO L 241

9.

„DOUBRAVA”

Kop.

735 33 Orlova-Doubrava CZECHY

WILPO L 131

10.

„DUKLA”

Kop.

735 12 Orlova CZECHY

WILPO L 132

11.

„9 KVETEN”

Kop.

735 06 Karvina CZECHY

WILPO L 132

12.

„FRANTISEK”

Kop.

736 00 Horni Sucha CZECHY

WILPO L 131

13.

„LAZY”

Kop.

735 12 Orlova CZECHY

WILPO L 132

WILPO L 241

14.

„PASKOV”

Kop.

739 21 Paskov CZECHY

WILPO L 142

15.

U.S. Steel Košice

Kom.

044 54 Košice SŁOWACJA

WILPO L 142

16.

Jie-Xiu

Kop.

Jie-Xiu CHINY

WILPO L 142

17.

Ładyżyn

EL.

Ładyżyn UKRAINA

WILPO L 142

18.

KOSTOLAC

EL.

Pożarevac SERBIA

WILPO C 212

19.

KOHINOOR

Kop.

Mosty CZECHY

WILPO L 241